Akce v červnu 2023

Závěr roku je tradičně velmi bohatý na naše akce.

Vystoupení ZUŠ Chrást byl součástí programu na  Srazu rodáků v Kyšicích (17.6.). Krásné výsledky mnohaletého studia prokázali naši absolventi I. či II. stupně - naši příznivci mohli navštívit řadu koncertů a slyšet tyto absolventy: flétnisty L.Součka, A. Sterlyovou a V. Chocovou,  klavíristy L. Součka, A. Hewitt, M.Vávrovou, K.Vovsovou; houslistu J.Holečka, kytaristu M. Jíchu. Sólový zpěv absolvovala B. Tomášková.

Soubor Karkulka uzavřel svou letošní činnost vystoupením na Historickém víkendu v Plzni a též tradičním soustředěním ve Střelských Hošticích.

Závěrečné školní koncerty potěšily určitě všechny posluchače, ať už v dýšinském kostele (26.6.), v dýšinském Modrém salónku (27.6.), kyšickém KD (27.6.), Volduchách (28.6. a 29.6.)  Všichni žáci obdrželi svá vysvědčení - hodnocení za celoroční práci. Děkujeme všem žákům rodičům a dalším příznivcům za spolupráci a podporu. Přejeme všem krásné léto !!!