Od 25.11. ind. výuka opět prezenčně

Vážení rodiče,
od středy 25.11. je v ZUŠ možná individuální výuka. V naší škole bude tedy příští týden 23. a 24. distanční výuka, od 25.11 do 27.11. bude výuka dle domluvy učitelů a žáků. Od pondělí 30.11. již systémově obnovujeme individuální hodiny, výuka bude probíhat jen jeden na jednoho (pokud je žák rozvrhován ve dvojici, musí je učitel rozdělit). Lekce komorní hry a souborů využijeme pro individuální konzultace - dle pokynů příslušného učitele. Nauky probíhají prostřednictvím Google učeben.
Pokud nějaký žák/rodina bude potřebovat dlouhodobě pokračovat v distanční formě výuky (člen rodiny rizikový apod.), po domluvě s vyučujícím napíše žádost ředitelce školy (stačí mail na adresu zus.chrast@gmail.com).
Prosím, neposílejte na hodiny děti s příznaky respiračního onemocnění. Pokud se dítě cítí jinak v pořádku, je možné operativně realizovat lekci dálkově. Obdobně postupujeme, pokud má příznaky respiračního onemocnění učitel - děkuji za pochopení.

Vzhledem ke stávající epidemiologické situaci důrazně požaduji v maximální možné míře dodržování hygieny rukou, ochrany dýchacích cest, prostorového odstupu. Upozorňuji na nutnost nosit ochranu dýchacích cest i v našich malých společných prostorách.

Mnohokrát děkuji za dosavadní spolupráci. Přeji hodně psychické pohody a hlavně dobrou fyzickou kondici.
Pavla Sovová